Цього літа у маленької Арінки Меркулової виявили пухлину головного мозку, після того, як дівчинку турбували сильні головні болі і навіть почалися порушення в координації.  Пухлина виявилась великою і лікарі порадили звернутись до закордонних лікарів. Стан дитини був критичним, коли її доставили до лікарні в Стамбулі, пише ТСН.

«14.08 санавіацією ми були доставлені в клініку, де було зроблено ще одне МРТ. Страшні головні болі, втрата свідомості і 15.08 було екстрено проведено шунтування. Це початковий етап операції. Воно допомогло зняти набряклість, головний біль практично припинилися. Дочка потроху стала вставати, їсти, приймати препарати. Найскладніший етап операції-видалення пухлини провів нейрохірург, який спеціалізується на дітках», – розповідає мама дитини.

За таку операцію родині Арінки довелося заплатити 70 тисяч доларів, які збирали майже усім світом. Але це лише початок лікування, далі місяці боротьби, на яку потрібні не менші кошти.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

«Лікування розписано і ми не втрачаємо надію на порятунок. Аріша вже пройшла 6 тижнів радіо- і перший курс хіміотерапії. На це пішло ще близько 50 000 доларів. Необхідні препарати, процедури, а також знаходження в клініці практично повністю вичерпали наші фінансові можливості. В кінці листопада розпочався другий блок хіміотерапії, попереду ще 8 місяців лікування! Донечка моя боєць!!! Крок за кроком, ми долаємо поетапне лікування … Приблизна необхідна сума на лікування становить близько 70 000 доларів. Я вірю, що завдяки Вашій допомозі ми з Аріш все переможемо, повернемося до звичайної і щасливого життя !!! Нам дуже дорога кожна гривня», – каже мама дитини.

Реквізити для допомоги:

карта Приватбанку 5168 7423 5864 2522

Меркулова Наталія.