Родині потрібно дозбирувати десятки тисяч євро на лікування сина

В кінці листопада минулого року у 2-річного Максима Терпелюка діагностували пухлину головного мозку. Батьки вивезли дитини негайно на лікування в Ізраїль, де малюка прооперували. Лікарям вдалося повністю вирізати пухлину і не зачепити життєво важливі відділи головного мозку.

"На цю частину лікування, а також проживання і перельоти нашого сімейного бюджету вистачило. Але, на жаль, за результатами гістологічного дослідження тканин, Максиму поставлений діагноз – Епендимома 2 ступеня злоякісності. Це дуже рідкісна пухлина головного мозку, всього 2 випадки на мільйон. Хвороба настільки рідкісна, а Максим настільки маленький, що в силу його віку в Ізраїлі немає потрібного обладнання для лікування, а саме протонної терапії, яка є єдиним шансом побороти рак з мінімально можливими наслідками опромінення для дитини ", – розповідає мама хлопчика.

Ізраїльські фахівці відправили сім'ю на продовження лікування в Австрію, але для лікування там потрібно більше 77 тисяч євро.

"Така сума є для нашої родини непідйомною, тому ми звертаємося до всіх небайдужих людей з проханням про допомогу. Будемо вдячні за будь-яку можливу допомогу ", – просить мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Карта приват Банк

5168 7422 0348 2983 гривня

Гавриленко Ольга – мама

https://www.facebook.com/givelifetomax/