Лікування потребує багато грошей, яких у батьків вже не зосталось.

У 4-річного Артема Криворученка виявили рак головного мозку 3 стадії півтори роки тому. Все почалося 28 жовтня 2017, коли малюка почало нудити, ретельні дослідження показали пухлину в мозку, пригадують батьки хлопчика.

«22 листопада було зроблено операцію з видалення пухлини, але її всю не вдалося видалити і прозвучав страшний діагноз – анапластична астрацитома 3 стадії, залишкова пухлина. Знімки МРТ в травні показали зростання пухлини. Артемко отримав 34 фракції опромінення, кожен день з наркозом, так як дитина маленька він не зможе лежать нерухомо і капали хімію. Артемко пройшов етап хімії та променевої терапії та МРТ показало дуже хорошу динаміку», – розповідають рідні.

Такі позитивні прогнозу дають сили для подальшої боротьби, потрібно продовжувати хімію – 14 блоків.

«На лікування, для того щоб наш синочок мав шанс на життя, нам потрібно 85 000 грн. Але для сім’ї, яка рік бореться за життя дитини – це нереально величезна сума, де працює один тато. Тільки завдяки допомозі небайдужих, добрих і чуйних людей ми вже багато подолали і перемогли. Будь ласка, не залишайте нашого Артемчика, дайте йому шанс вирости», – просять батьки хлопчика.

Реквізити для допомоги:

5168 7573 6079 2297

Демедюк Вікторія Миколаївна

https://www.facebook.com/groups/artemka