Вже майже шість років родина Кірусі бореться за здорове життя донечки, яка має вродженну ваду кишківника, сечовивідних шляхів та спинного мозку. Дівчинка за своє життя пережила вже 7 операцій та понад 50 наркозів.

«Остання операція була зроблена у листопаді 2018 року в італійській клініці. Була зроблена операція з корекції сечовивідних шляхів та збільшення сечового міхура. Тоді з допомогою рідних, знайомих та небайдужих було зібрано 22 500 євро та оплачено рахунок. Ми раділи, що отримали шанс на таку довгоочікувану операцію, але тепер ми маємо пройти дуже довгий та тяжкий шлях до відновлення нормального життя», – розповідає мама дівчинки.

Зараз дівчинка мусить кожні 20 хвилин спустошувати сечовий міхур, тож вона прив’язана до квартири. Та це не найгірше, адже під час операції дівчинці поставили потрібну для неї цистостому (штучна кнопочка на животику), її щотримісяці потрібно змінювати.

«Ми ледь витягуємо купувати доглядові матеріали для доньки, а що робити з лікуванням, просто не знаємо. За шість років вже вичерпані всі фінансові ресурси родини. У нас запланований контроль у клініці. Нам дуже потрібна допомога, ми виснажені повністю як морально так і фінансово. Працює тільки чоловік, я завжди з донькою, весь час займає реабілітація або лікування, можливості працювати не маю», – каже мама дівчинки і просить про допомогу.

Ревізити для допомоги:

ПриватБанк

4731 2191 1900 9953 Нікуліна Катерина Сергіївна.