На лікування дитини треба зібрати 12 тисяч євро.

Ярославчику у січні виповниться 3 роки, але його вроджена вада не дає йому розвиватись як всі дітки. Малюк з’явився на світ з атрезією стравохода. І в результаті цього діагноз дитини тільки зростав.

Малюк переніс вже безліч операцій, він має кільки трубочок у тілі, без яких не зможе жити. Щоб їх позбутись, дитині потрібно продовжити лікування.

«У грудні минулого року дитині видалили нижній відросток стравохода, оскільки він почав кровоточити і у дитини сильно падав гемоглобін. Багато страждань і болю переніс наш син. Але продовжуємо боротись за нього, ми самостійно почали шукати клініку, яка зробить реконструктивну пластика стравоходу», – розповідає мама хлопчика.

На заклик батьків відгукнулись лікарі в Італії, але вартість їхніх послуг сягає майже 12 тисяч євро. «Для нас це непосильна сума, так в Україні в лікування Ярослава вклали більше  26 тисяч євро. Допоможіть, будь ласка! Немає сил дивитися на біль і страждання  Ярослава! Дитина дуже сильно хоче їсти ротиком», – розповідає мама малюка.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

5168757344511524 

ВЕПРИЦЬКА ОЛЕНА ГРИГОРІВНА

https://www.facebook.com/groups/1058764394294832/