Тато дівчинки, який виховує дітей сам, не може зібрати таку суму.

7-річна Даша вже неодноразово потрапляла до лікарняних палат і вже 4 рази була на операційному столі через проблеми з жовчним міхуром, а минулого року лікарями реанімації довелося взагалі боротись за її життя.

Зараз дитина знову потрапила до лікарні і цього разу їй потрібна операція, яка зможе наблизити її до звичного життя. У Дашеньки діагноз: вроджена вада розвитку, Кіста Халедаха (жовчного міхура), хронічний панкреатит, з періодами загостреннями, важкий перебіг, в 2018 перенесений панкріонікроз (значні руйнування клітин підшлункової залози).

Мама дівчинки померла, а тато, який змушений сам доглядати двох дітей, не може впоратись з фінансовим навантаженням, яке чекає на нього під час складної операція дитини. Їй будуть вирізати кісту і реконструювати вивідні шляхи жовчного, а далі тривала реабілітація. Дніпропетровські волонтери зголосились допомогти батьку у зборі коштів на операцію і подальше тривале лікування дитини, а це майже 50 тисяч гривень. Тож всіх небайдужих людей закликають доєднатись до зборів коштів.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 5168 7427 1212 6501 Тимощенкова Олександра

 При перекладі вказати для Даші