Малюк у важкому стані в лікарні

Влітку Матвійко потрапив в реанімацію в тяжкому стані, із сильними епілептичними нападами та двохбічною пневмонію. В реанімації Матвій знаходився майже місяць в тяжкому стані, і оскільки у нього неврологічні порушення, на лікування малюк довгий час не відповідав.

"В рік ми зробили повторне МРТ виявили субдуральні гематоми в головному мозку з обох сторін, потрібна термінова операція.Ми місяць знаходимося в лікарні із сильними епілептичними нападами,був гнійний бронхіт.Нашого синочка підготовлюють до операції роблять бронхоскопії. Матвійко дуже мучиться головними болями.В рік і два місяці наш Матвійко не сидить, не тримає голову,затримка психомоторного розвитку, гіпоксично ішемічне ураження ЦНС", – розповідає мама хлопчика.

Малюку потрібно продовжити лікування і обстеження, щоб підібрати дієві препарати, та у батьків хлопчика зовсім не залишилось коштів.

"Ми знаходимося довгий час в лікарні. Де брати далі кошти ми не знаємо увійшли у великі борги. Тож просимо, допоможіть, будь ласка, вилікувати нашого синочка", – благає мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Ощадбанк

№ картки 5167 4900 9392 0453

Зінчук Антон Миколайович