Дитині потрібна інтенсивна реабілітація

Батьки Корнєєва Нікіти просять допомоги у небайдужих для лікування сини. Батьки розповідають, що до 7 місяців хлопчик був цілком здоровим і розвивався, як і однолітки, та після застуди і призначеного лікування у дитини почалися судоми і у Нікітки стала неактивна ліва ручка.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

"Реанімація, десятки уколів та крапельниць. На той момент я не розуміла всю серйозність ситуації, поклавшись на професійність лікарів.Приїхавши додому, пройшовши курс масажу ручка знову почала нормально функціонувати. Ми дякували Богу, що все позаду, але біда не ходить одна. В 10,5 місяців Нікітка знову захворів, був встановлений невтішний діагноз : пневмонія під питанням", – розповідає мама хлопчика.

В дитини знову почалися судоми і врешті малюк втратив абсолютно всі набуті навики. Діагноз дитини змінився: спастичний тетрапарез внаслідок перенесеного вірусного енцефаліту, агенезія мозолистого тіла, ЗПМР.

Зараз батьки роблять все можливе, щоб дати дитині потрібну реабілітацію, щоб малюк наздогнав у розвитку однолітків.

"Всі реабілітації давали втішні результати, нехай маленькі, але такі цінні для нас. Планів на лікування дуже багато, але наші фінансові можливості вже вичерпані повністю. Ми все що могли зробили: і кредити, і позики, і волонтерська допомога – все було. Я не звикла просити, але змушена протягувати руку, адже коли пройдуть роки, я мрію з впевненістю сказати своїй уже здоровенькій дитині, що "я зробила все для того, аби ти був здоровий", – каже мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

Карта ПриватБанку 

5168 7427 1451 0025

Корнєєва Алла Федорівна

https://www.facebook.com/groups/427854674071070/