Кирилку потрібна операція, щоб почати самостійно ходити. Батькам не зібрати кошти на оплату хірургічного втручання.

Діагноз ДЦП керує всім життям Кирила Дундука і змушує, долаючи труднощі і біль, щоденно боротись за навички, які для більшості дітей є нормою.

«Два роки тому синочку прооперували обидві ніжки, що посилило шанс нашого хлопчика самостійно ходити. Жодного разу за всі ці роки я не зверталась за допомогою, взявши на себе весь тягар немалих витрат. Ніщо не могло і не зможе зупинити мене в досягненні мети. Мети, в якій нині полягає весь сенс мого життя – щоб Кірюша почав ходити. Адже я вже пережила непоправне горе, втративши трьох діток. Нестерпний біль та всі випробування не зламали мене, не ввели в депресію та відчуття порожнечі. Віра в серці допомагає долати всі виклики», – каже мама Кирилка.

Однак цього разу мама хлопчика вимушена звернутись по допомогу до чужих людей.

«На обстеженні Кирила встановили, що іде прогресування підвивихів стегон і зараз час грає проти нас. Відкласти кошти або сплатити самостійно ми не можемо, бо щотижневі заняття Кирилка коштують понад 5000 грн. Вся наша родина вірить у щирість людських сердець і просить допомогти не втратити можливість нашого хлопчика самостійно ходити. Кожна дитина заслуговує на те, щоб бути здоровою та радіти життю», – каже мама малюка.

Реквізити для допомоги:

Приват Банк

5457 0822 2517 9592

Ниживлюк Людмила Вікторівна