Яну лише два роки, але малюк змушений переносити недитячі випробування і боротись за життя.

У травні мама Яна помітила, що його ліве око «світиться» і звернулась до лікарів, які і почали бити на сполох, адже все вказувало на онкологічне захворювання сітківки ока у дитини, яке згодом і підтвердили київські лікарі. «Ми пройшли в Охматдиті перший блок хіміотерапії. Яну 3 рази вливали кров, довго відновлювався організм, дуже схуд, капали антибіотики, тому що була температура. Коли зробили конрольне МРТ, сказали, що нічого не змінилось», – розповідає мама Яна.

Родина вирішила спробувати звернутись до лікаря в Швейцарії, який спеціалізується на таких діагнозах у дітей, тож продали квартиру і з допомогою добрих людей зібрали кошти на перший час для лікування.

«Зараз Ян пройшов одну загальну хімію в клініці Швейцарії, три інтраартеріальні хіміотерапії, три уколи в око. У Яна інтраартеріальна ретинобластома, око зберігаємо і продовжуємо лікування. На зараз ліве очко бачить на 6%. Лікування в Швейцарії дороге, і нам виставили новий рахунок на суму 46 000 франків. Ми просимо Вас про допомогу, тому що без лікування рак буде проявляти активність і все що було зроблено до цього, той результат, який ми отримали – все буде марно! Грошей у нас більше немає, розраховувати на підтримку друзів ми більше не можемо, продати у нас більше нічого, ми вже живемо в орендованій квартирі, вся надія на допомогу. Ми просимо допомогти будь-якою сумою», – кажуть батьки малюка.

Реквізити для допомоги:

Монобанк: 5375 4141 1169 8030 Ніщенко Юлія

ПриватБанк: 5168 7427 2785 7363 Ніщенко Юлія