Дівчинка може отримати шанс зробити самостійні кроки.

Ганнуся Корсун може отримати більш повноцінне життя завдяки операції, яку їй готові провести ізраїльські фахівці в Україні. Але батькам доведеться за неї сплатити десяток тисяч доларів, яких у них поки немає.

Протягом 10 років наша сім’я проходить випробовування на стійкість, згуртованість у боротьбі з хворобою донечки – ДЦП. Пройдено нелегкий шлях реабілітацій, операцій, але велика спастика тіла не дозволяє Ганнусі набувати нових вмінь і ставить під загрозу її майбутнє, – розповідають батьки дівчинки.

Ганнуся навчається у 4 класі загальноосвітньої школи, де пересувається на візку, але ізраїльські фахівці, які нещодавно оглянули дівчинку, кажуть, що це може змінитись у разі проведення операції – селективної дорсальної ризотомії.

Це неврологічна операція, яка позбавляє гіпертонусу м’язів ніг назавжди. Це великий шанс на вільність руху. З подальшою активною фізичною реабілітацією наша дівчинка зможе  рухатись вперед до бажаної мрії: ходити з ходунцями самостійно, бути більш незалежною, – розповідають батьки дитини.

Ізраїльські фахівці будуть проводити операцію з українськими медиками в одній із місцевих лікарень і це значно зменшить її вартість порівняно з тим, якби це втручання проводилось за кордоном. Але і так сума дуже велика для української родини.

Ціна дитячої мрії становить 17 000$. Благаємо небайдужих людей допомогти нам встигнути, адже Ганнуся лише за крок до мрії, – просить мама дівчинки.

Реквізити для допомоги:

5168 7451 1261 6872 Корсун Сергій – тато