Батьки Арінки благають допомогти врятувати їй життя. Рахунок за лікування – 95000 євро. Арінці зараз 7 років, але ще від дворічного віку вона має загрозу свого життя.

«Приблизно з середини січня 2016 року Аріна почала скаржитися на періодичний біль у спині, який супроводжувався нічними жахами. Ми звернулися до педіатра, але нічого конкретного лікар нам на сказав. Через деякий час дитина раптово впала на ноги, і ми звернулися у дитячу обласну лікарню звідки нас направили на МРТ, яке і виявило злоякісне новоутворення у хребті», – пригадує мама дитини.

На подолання захворювання знадобилось майже півтора року, але ефект тривав лише рік, як стався рецидив.

«З того часу наші лікарі випробували всі можливі варіанти лікування в Україні і зараз призначили лише підтримувальну терапію, яка, на жаль, не лікує, лише підтримує.  Наші лікарі порадили шукати варіанти лікування за кордоном. Відповідь прийшла з іспанської клініки, яка готова прийняти Аріну на лікування – вони бачать сенс у лікуванні та вважають, що зможуть побороти хворобу. Але рахунок за лікування дуже великий – 95000 євро. Ми слізно просимо допомогти у зборі коштів, благаю, допоможіть зберегти життя моїй доньці», – просить мама дівчинки.  

Ревізити для допомоги: 

Карта № 5168 7427 3023 9328

Качковенко Людмила