Родина шукає кошти, щоб вивести дитину на лікування за кордон.

У Рівненській обласній дитячій лікарні в онкологічному відділенні зараз лікарі борються за життя маленького Пецькова Сергійка, у якого діагностували гострий лімфобластний лейкоз.

Для виявлення важкої недуги посприяв нещасний випадок, малюк зламав ніжку. «За тиждень до зняття гіпсу у Сергійка зник апетит, а за два дні – з’явилася температура. Мама поїхала з ним здати аналіз крові, який і показав, що гемоглобін занадто низький і лейкоцити також. Їх направили до обласної лікарні, госпіталізували та взяли дитині пункцію», – розповідають друзі родини.

У липня малюку почали призначене лікування. «Вже призначено високодозну хіміотерапію, так як після кількох курсів попередньої, аналізи зовсім не змінилися, тобто організм не зреагував, ба більше, лейкоцити впали з 0,7 до 0,6. Лікарі радять продовжувати лікування хіміотерапією згідно наступних протоколів. Знайомі підказали, що в Німеччині 90% діток з таким аналізом виліковують, але потрібно 120 тис.дол.США., яких у багатодітної сім’ї немає ( в родині виховується ще крім Сергійка троє діток: 15, 14 та 8 років)», – розповідають друзі родини.

Щоб зібрати потрібні кошти активізувались усі друзі, рідні і знайомі, але сума захмарна і зібрати її потрібно якомога швидше. Тому всіх небайдужих просять доєднатись до збору коштів.

Реквізити для допомоги:

картка ПриватБанку 4149499139241218 Пецькова Валентина Сергіївна