Федоряк Владислав з дворічного віку страждає на важку форму гемофілії, яка вже зараз дала ускладнення і принесла нові випробування.

«В крові не вистачає 8 фактора, через це погано звертається кров і не виділяються рідини для змазування хрящів в суглобах і через це хрящеві тканини руйнуються і не відновлюються», – розповідає молодий чоловіка.

Така вада призводила до страждання і болю, все свідоме життя Влада, але 2020 року ситуація стала критичною. «Я лікувався все життя, в мене з дитинства були проблеми з однією ногою, я маленьким упав і зламав хрящ в коліні. Я все життя кульгав і навчився з тим жити, бо не було коштів зробити операцію з заміни суглобу, а друга нога було здорова до 2020 року, я працював не офіційно на різних заводах. Та за 7 днів після нового 2020 року в мене ламається сам по собі хрящ на здоровій нозі, вона була опорною і я перестаю ходити», – з жахом пригадує молодий чоловік.

Тоді Влада прооперували, повернули функцію, та його захворювання не дало нормально відновитися, нога почата атрофуватись. «Я обійшов багато лікарів і всі як один кажуть, що потрібно робити на двох колінах ендопротезування, але через мій діагноз ці операції важкі і державні лікарі не беруться мені допомогти, а в приватні сказали, що зроблять, але дорого і цих коштів в мене немає. Та вже не можу зволікати з операцією, бо мені гіршає, я скоро навіть свою вагу не зможу втримати», – розповідає Владислав.

Йому видали на руки рахунки на самі ендопротези і на решту послуг – загалом сума досягає майже 400 тисяч гривень. Для родини з села Чернівецької області такі фінансові витрати не потягнути, тому Влад зважився просити допомоги у небайдужих людей.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк

4149 4390 4836 3554

ФЕДОРЯК ВЛАДІСЛАВ ІВАНОВИЧ