Хлопчику потрібна тривала реабілітація

Сістук Міша всі свої 6 років бореться з наслідками свого передчасного народження – у мами малюка сталося відшарування плаценти, а, отже, у дитини була асфіксія тяжкого ступеня.

"Близько трьох тижнів лежали в реанімаціях, був на апараті штучного дихання близько 10 днів, а потім в патології новонароджених. Через місяць ми з сином потрапили додому. Незважаючи на лікування в центрах, медикаментозне лікування, в 1,3 року синові поставили діагноз: спастичний тетрапарез з вираженим стійким порушенням функцій кінцівок, виражена затримка мовного, статокінетичного розвитку ", – розповідає мама малюка.

З тих пір батьки намагалися дати дитині все потрібне лікування. Отже, у Міші повністю збережений інтелект, але хлопчик досі не може самостійно ходити."Просимо Вашої допомоги, так як самі не зможемо сповна дати ту реабілітацію, яка потрібна синові. Всі лікарі кажуть, що дитина дуже перспективна, але розслаблятися не можна. Самі живемо в гуртожитку. Живемо з чоловіком, маємо ще сина 1 рік, і чекаємо на третю дитину. Будь ласка, допоможіть синові Михайлу ", – просить мама хлопчика.

Реквізити для допомоги:

ПАТ "ПРОМІНВЕСТБАНК"

Код банку: 300012

Код ЕДРПОУ: 00039002

Рахунок одержувача: 29243904299

Призначення: Сістук Лідія Іванівна