Екс-голова Одеської ОДА, лідер партії "Рух нових сил" Міхеіл Саакашвілі упевнений, що генпрокурор Юрій Луценко готує документи з метою його екстрадиції, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Остаточно відмовилися від планів”: стало відомо про стан постраждалої вагітної жінки в харківській ДТП, лікарі зробили неможливе
 

Про це Саакашвілі заявив ввечері 28 жовтня.

"У ці дні генпрокурор Луценко запустив процес підготовки документів з метою мого арешту та екстрадиції до Грузії за дії періоду мого президентства", – заявив позбавлений українського громадянства Саакашвілі. 

Він додав, що Луценко "реально був найкращим знавцем моїх справ під час президентства".

Разом з тим Саакашвілі закликав людей прийти на віче під Верховною Радою 29 жовтня, яке заплановане на 12:00.

За його словами, усі, хто прийде на площу під Радою, "зможе проголосувати за розширення списку вимог" акції протесту до чинної влади.  Саакашвілі навів зразок опитувального листа, який можна буде заповнити у неділю. 

"Завтра ми будемо голосувати за нові вимоги, у разі, якщо наші теперішні вимоги не будуть виконані або виконані частково. Ми представимо конкретний план зміни влади і будемо його обговорювати разом з планом "300 нових спартанців", – заявив Саакашвілі. 

Як відомо, у липні президент Петро Порошенко позбавив українського громадянства екс-президента Грузії та екс-керівника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі.

Підставою назвали те, що в 2015 році Саакашвілі нібито вказав недостовірну інформацію в заяві на отримання громадянства й не вказав інформацію про судимість. Сам політик заперечував, що підписувався під такою анкетою. 

24 жовтня генпрокурор Юрій Луценко заявив, що Саакашвілі можна депортуватиз України, оскільки ДМС відмовила йому у статусі біженця. У ДМС підтвердили це, пояснивши відмову у розгляді заяви про надання додаткового захисту Саакашвілі тим, що заяву він передав адвокатами, а не особисто.