Українським військовим таки вдалось повернути під свій контроль 31 блокпост. Проте всі опорні споруди на території даного пункту повністю зруйновані і частини ЗСУ, Нацгвардії і батальйону Донбас поки що залишаються на своїх позиціях. 

Командир добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко зазначає, що нарешті завдяки зусиллям українських військових терористи залишили 31 блокпост.

«Вчора артилерія ВСУ відпрацювала на п'ять! Добре отримавши по зубах, терористи і частини російських військ у багатьох місцях були відведені від передових позицій в окремих районах 25,29,31 блокпостів. Поки частини ЗСУ, Нацгвардії і батальйону Донбас не повернули блокпост і знаходяться на своїх позиціях. Територія вільна. Причини – повністю зруйновані всі споруди на території опорного пункту, зона повністю прострілюється з обох сторін», – зазначає Семенченко. 

На його думку, необхідно переходити від тактики пасивного очікування ударів на опорних пунктах до тактики нанесення ударів по скупченням техніки на території контрольованої терористами.

«Необхідно використовувати засоби радіоелектронної розвідки, а не гадати на "кавовій гущі", необхідно використовувати підрозділи "великих" безпілотників, які збереглися в ЗСУ. Треба використовувати нашу авіацію для знищення колон на підході, а не розказувати що "їх можуть збити". Необхідно бити в ті місця, звідки терористи і війська РФ перекидають свої частини підсилюючи одну групу і послаблюючи іншу. Необхідно воювати, раз вже на нашу землю прийшла така напасть. Сама собою вона нікуди не дінеться, захистити Україну можемо тільки ми самі», – додає Семенченко.

 

 

Джеркло: Корупція.інфо