В рамках 5-го Alfa Jazz Fest 27-28 червня вперше відбудеться свято вуличної музики. Для музик підготують п’ять спеціальних майданчиків. До участі в Street Music by Alfa Jazz запрошені більше 30 виконавців та колективів з усієї України, які перемогли у відкритому конкурсі, що закінчився 17 червня.

Серед них – кияни Miles Babies та Dudophonia, львів’яни Troye Zillia та Lemberg Hills, іванофрінківці Fat Chord, дніпропетровці LT Modern Duo і Fusion Quartet та інші. Кожному учаснику Street Music by Alfa Jazz (гурту або самостійному виконавцеві) присвоєно короткий номер для смс-голосування. Володар найбільшої кількості голосів слухачів отримає спеціальний приз від Alfa Jazz Fest. 

Куратор Street Music by Alfa Jazz Катерина Козлова розповіла Cultprostir: «Цього року фестивалю Alfa Jazz Fest виповнюється 5 років, на честь цього і виникла ідея зробити спеціальний подарунок місту. Станом на зараз усі музиканти відібрані, а сам відбір проходив шляхом реєстрації на сайті фестивалю та подальшої оцінки рівня гри музикантів та їхньої готовності грати у форматі street music. Ми не обмежували заявників у стилі, тому на вуличних майданчиках можна буде почути не тільки джазові колективи, а й багато іншої цікавої музики».

Джерело: Корупція.Інфо