Ольга Богомолець — медик в п’ятому поколінні великої династії Богомолець, доктор медичних наук, меценат, колекціонер, співачка, бізнесвумен, мати чотирьох дітей, передає Корупція.Інфо

Популярне: ТЕРМІНОВО!!! Під стіни Ради стягнули велетенську кількість правоохоронців. Що ж там відбувається?

Її прадіда, чиє ім’я носить київський медуніверситет, знають і шанують у всьому світі. Ольга Вадимівна сама ж — відомий лікар.

Незважаючи на знамените прізвище, за словами самої Ольги Вадимівни, в дитинстві у неї було жорстке протистояння відомого прізвища. У школі, де вчилась Ольга, приходили екскурсії. В клас заводили людей і, не називаючи її імені, говорили: «Подивіться, це онука, правнука… «. У таких ситуаціях Ольга відчувала себе неживим об’єктом. Також було і в медуніверситеті, студентку медичного інституту імені «близького родича» ображало «ексклюзивне» ставлення.

Одногрупники показували на неї пальцем і казали: «Це онука Богомольця». Педагоги запитували по повній програмі. Вона завжди відповідала на «відмінно», але відносини були натягнутими. Жодного разу не давали розслабитися… навіть влітку. На канікулах майбутні лікарі проходили практику в колгоспах. Оля працювала штукатуром, малярем, збирала помідори та моркву, вкладала дренажні системи.

«Люди думали, що на відоме прізвище блага послані. Насправді мій життєвий шлях не був встелений трояндами. Ще в дитинстві виникло бажання довести, що я не правнучка, не онука, а сама по собі щось представляю,» — розповідала журналістам Ольга Богомолець.

Втім до важкої праці Ольга Вадимівна звикла з дитинства. Вона, будучи ще дитиною, пасла корів і гусей, займалася столярної роботою, готувала, прибирала, а вихідні проводила у морзі. Вже в 14 років Ольга була присутня на своєму першому розтині. Звичайно, це і багато чого іншого визначило її майбутнє. Оля з задоволенням ходила в музей — кунсткамеру — розглядала банки з органами. Вона не грала в ляльки, але цікавилася будовою їхніх очей, рук і ніг. Крім того, дівчинка дуже любила перевтілюватися в маленького доктора Айболіта і лікувати собак, котів, жаб і черв’яків.

«Ніколи не вагалася, ким буду. Збереглися записи моїх ігор з батьком в доктора. Я ще не могла вимовити половину букв, але вже «лікувала»: бинтувала лапи іграшковим тваринам,» — поділилася в одному з інтерв’ю Ольга Вадимівна.

Поступивши в університет, на першому ж курсі Ольга по-справжньому закохалася. Вона вийшла заміж у 19 років. Її чоловік здавався принцом у білому халаті. Він був першим у всіх відносинах: від обіймів до поцілунку. Дівчина щиро хотіла прожити з коханою до кінця днів, а після весілля виявилося, що чоловік не хоче дітей. На 6-му курсі вона народила сина Андрія. Пологи пройшли важко, були ускладнення… Чоловік важко переживав цей період, тому не прийняв дитини. Їх сім’я розпалася. Молода мама пішла в роботу.

«Мені здавалося: якщо жінка вийшла заміж, то через дев’ять, в крайньому випадку, десять місяців має народитися малюк. У нас син з’явився після шести років спільного життя. І коли я народила, ми розійшлися. Чоловік написав відмову від дитини… Я працювала на трьох роботах, чергувала ночами. Сама шила, в’язала. Але не сумувала,» — розповіла в одному з інтерв’ю знаменитий лікар Ольга Богомолець.Дуже скоро Ольга поїхала в Америку. Отримала ще один диплом і вдруге вийшла заміж за американця українського походження. Через кілька років народилася дочка Анна, а потім Катерина. Оля була домогосподаркою: прасувала сорочки, крохмалила куточки, смажила котлетки і писала звіти по сімейних витратах. На жаль, чоловік виявився занадто агресивним. Старші доньки Ольги Вадимівни знають, що таке насильство в сім’ї. Грубість виходила за будь-які рамки… Тато при дітях бив маму. Терпіння закінчилося. Ольга подала на розлучення.

«Від другого чоловіка я пішла з трьома дітьми, молодшій доньці тоді виповнилося лише сім місяців. Було дуже важко, але я зробила цей крок обдумано. Довелося починати життя з нуля. Чому вийшла заміж за громадянина Америки? В українських чоловіків не сприймаю грубості, спробою піти від неї став шлюб у Сполучених Штатах. Але це не допомогло. Грубості і неповаги стало набагато більше, не хочеться згадувати про це. Тому я зважилася на розлучення, а діти мене підтримали, — ділилася з журналістами Ольга Богомолець.

Ольга Вадимівна зізналася, що отримала другу освіту психолога тільки завдяки чоловікові. Все намагалася зрозуміти суть проблеми, щоб зберегти сім’ю, якої давно не було. А потім прийняла рішення повернутися в Україну. Довелося виживати, тому що чоловік відмовився надавати фінансову підтримку. Ольга працювала на трьох роботах, брала нічні чергування і намагалася удосконалити українську медицину. Ольга Богомолець придумала свою мрію, і кожен день робила маленький крок до неї. Прийшов час створювати клініку її життя…

Спочатку доводилося працювати однією. Оля була одночасно бухгалтером, менеджером, брокером і лікарем. На щастя, список вдячних клієнтів зростав з кожним днем, тому збільшувався штат професійних співробітників. Зараз в її клініці працює 50 фахівців. Ольга Вадимівна стала першою людиною, яка завезла в Україну лазер для видалення судинних пухлин у дітей. Вона зізналася, що стояла з ним в обнімку. Був величезний пресинг з боку лікарів, які воліли застосовувати традиційну методику. На практиці зарубіжних колег Ольга знала, що лазер значно скорочує статистику смертності, тому і не думала відступати. Через кілька років лікар завезла в Україну перший лазер для лазерної епіляції. Цим зараз нікого не здивуєш, тому що лазерну епіляцію роблять практично в кожному салоні, але 15 років тому клініка Богомолець стала першою інстанцією, яка заявила про те, що волосяні фолікули можуть розсмоктатися і перестати рости.В третій раз Ольга Богомолець вийшла заміж за колекціонера і власника мережі супермаркетів Шереметьєвський — Олексія Шереметьєва, в цьому шлюбі у подружжя народилася донька Софія. Про колишнього чоловіка Ольга Богомолець не любить розповідати. Це її минуле, яке не повинні обговорювати і засуджувати.Зараз засновник Інституту дерматології і косметології Ольга Богомолець щаслива в четвертому шлюбі з успішним українським адвокатом Ігорем Кирилюком, партнером адвокатської фірми Паритет. Близько 95% справ адвокатської компанії — це виграні справи. Один із знакових проектів, якій адвокат надає юридичний супровід, — пісенний конкурс Євробачення. Причому, починаючи з 2005-го, коли конкурс проходив в Україні, і до цих пір.

Часто Ольгу Богомолець відвідують дитячі спогади.«Пам’ятаю, часто, вийшовши на балкон, заставала там дідуся, і він мені казав: «Олюшка, послухай, це співає такий-то птах». У нього був абсолютний слух, він міг наспівати будь-яку класичну мелодію з будь-якої ноти, добре знав голоси птахів. Тепер шкодую, що мені ніколи було зупинитися і послухати те, що він мені говорив,» — зізналася журналістам Ольга Богомолець.Ольга Вадимівна і сама любить співати, вміє грати на фортепіано та гітарі.«У кожної моєї дитини в дитинстві була улюблена пісня. Синові Андрієві подобалася Ой, чий то кінь стоїть?, Катрусі — Туман яром, Ася любила Сивий коню, сивий. Молодша Софія любить всі пісні у моєму виконанні. Зазвичай я співала всі пісні підряд, а діти просили повторити, ту яка полюбилася. За вечір могла заспівати одне і те ж раз десять,» — поділилася в одному з інтерв’ю доктор медичних наук Ольга Богомолець.Як би не було багато роботи у заслуженого лікаря України Ольги Богомолець, вона завжди знайде час, щоб допомогти людям, для яких, можливо, вона — єдина надія. Ольга — тендітна і красива жінка, яка пройшла багато випробувань.‡агрузка...