Народний депутат, лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко закликає Раду національної безпеки і оборони ухвалити на найближчому засіданні рішення про зниження вартості природного газу для населення втричі.

“Щодо обіцянки президента скликати РНБО та “зробити все, аби ціни для людей на електроенергію не піднімались”… Добре, звісно, що у владі є особистості, здатні прислухатися до конструктивної критики та слідувати порадам. Погано, що влада спочатку створює проблему, а після того як її тицьнуть носом, береться героїчно боротися зі своїми ж прорахунками”, – написала Тимошенко у Facebook у середу.

Вона закликала українську владу прислухатися до думки людей, що дасть їй змогу ухвалювати правильні рішення.

“Тоді й українцям житиметься краще, і РНБО займатиметься властивими їй функціями, а не працюватиме “пожежною командою”, руками якої намагаються рятувати країну від непрофесійності виконавчої влади… Оскільки РНБО таки збиратиметься, то, може, там одразу і рішення про направлення на потреби людей українського газу та зниження втричі тарифів ухвалять? Ну, щоби двічі не вставати”, – резюмувала нардеп.

“Варто було з’явитися інформації про те, що на РНБО розглядатимуть питання тарифів, як Юлія Тимошенко вирішила нагадати всім хто тут у нас богиня популізму української політики”, – коментують заяву Тимошенко “Клименки”.

Окрім цього, своє обурення висловили і українці в коментарях. Тимошенко одразу ж нагадали про її маніпуляції на газовому ринку.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.