Здавалося б, люди досягли певного рівня розвитку. Ми регулярно літаємо в космос, занурюємося на дно океанів і постійно дізнаємося щось нове. Але при цьому природа ще не раз здивує нас. Сьогодні редакція пропонує тобі дізнатися про представників фауни, яких не так вже просто зустріти. По-перше, вони мешкають в океані, а значить, побачити їх на власні очі можуть далеко не всі. Але навіть дайвери вважають, що сфотографувати їх – це щось схоже на зустрічі зі сніговою людиною. Мало кому пощастило розглядати їх поблизу. Ці дивовижні істоти називаються піросоми, або огнетелки. І ми розкажемо про них трохи детальніше …

Цих тварин по праву можна вважати одними з найдивніших серед тих, що мешкають в Світовому океані. По суті їх колонії нагадують якусь трубку, закриту з одного боку, або величезний панчоху.

 

Така труба складається з величезної кількості організмів, які відтворюють свої точні копії. Їх тканини сплітаються і формують одну велику колонію. Тому в науковій літературі не прийнято вказувати розміри окремих складових цієї колонії. Що стосується довжини труби цілком, то вона може варіюватися від 0,5 до 4 м. А іноді навіть досягати 30 м.

Ця колонія була виявлена в 2011 році біля берегів Тасманії.