У Парламенті підтримали ініціативу про звільнення очільника Міністерства соціальної політики Андрія Реви, чия робота визнана незадовільною.

Відповідне рішення було винесено профільним комітетом з питань соцполітики країни. Дану інформацію оприлюднила прес-служба уряду.

Під час сьогоднішнього засідання члени комітету розглядали кілька проектів постанов, серед яких був документ щодо відставки чинного очільника Мінсоцполітики Андрія Реви.

Популярне: Українці розбилися в авіакатастрофі: перші подробиці

“Після обговорення члени Комітету підтримали проекти постанов, якими рекомендується відправити чинного голову відомства у відставку через незадовільну роботу в міністерстві”, – йдеться в повідомленні.

Варто відзначити, що кілька місяців тому був відправлений у відставку Олександр Привалов, який обіймав посаду заступника голови Мінсоцполітики.

Також нагадаємо, що вчора, 5 вересня, у відставку пішов в.о. голови ДФСУ Мирослав Продан. За словами чиновника, він вирішив написати заяву про звільнення, щоб в подальшому брати участь в конкурсі на посаду очільника відомства.