Портніков прокоментував переговори Савченко з терористами.

Насправді Савченко нічого запропонувати терористам – вона не володіє реальними повноваженнями. Відтак, переговори з нею не повинні були б становити інтерес для бойовиків.

Під час телепередачі "Політклуб Віталія Портнікова" виникла суперечка щодо недавніх переговорів народного депутата Надії Савченко з очільниками терористичних організацій Л/ДНР, повідомляє Корупція. Інфо 

Публіцист Віталій Портніков доступно роз’яснив, у чому проблема нардепа Надії Савченко.

Питання стосувалось, у першу чергу, того, чи приносять ці переговори користь чи шкоду. Крім того, учасників дискусії цікавило: про що конкретно йшла мова на зустрічах нардепа з терористами. Відтак, Портніков взяв на себе роль глави так званої "ДНР" Олександра Захарченка.

Він поставив конкретне питання: "Надю, що ти можеш мені запропонувати?" У ході обговорення з’ясувалось, що насправді Савченко нічого запропонувати терористам – вона не володіє реальними повноваженнями. 

Відтак, переговори з нею не повинні були б становити інтерес для бойовиків. Звідси напрошується висновок, що такі переговори влаштовуються кимось, хто має змогу давати вказівки як терористам, так і скандальному нардепу.

Як відомо, нардеп Надія Савченко дала черговий інформаційний привід – у білоруській столиці вона провела ні з ким не узгоджену зустріч з очільниками терористичних організацій. Відтак, кількома днями пізніше політик заявила, що Захарченко і Плотницький – не терористи, а просто воюють з владою як свого часу люди на Майдані виступали проти Януковича.