Прокуратура в суді не буде клопотати про арешт позафракційного нардепа Борислава Розенблата і депутата від фракції "Народного фронту" Максима Полякова, оскільки парламент не дав на це згоди, повідомив керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький, передає Корупція.Інфо.

Популярне: “Прогульники..” Склали список депутатів, які найчастіше пропускають засідання Верховної Ради. Здогадайтесь хто там є?


Холодницький розказав, що прокуратура буде клопотати про здавання закордонних паспортів Розенблатом і ПоляковимПрокуратура в суді буде клопотати, щоб позафракційний нардеп Борислав Розенблат і його колега із фракції "Народний фронт" Максим Поляков здали закордонні паспорти. Про це у коментарі "Укрінформу" сказав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.
"Скоріш за все, будемо клопотати про заставу та здачу паспортів", – заявив він.
Також Холодницький підкреслив, що прокуратура не буде клопотати про арешт депутатів, оскільки парламент не дав на це згоди.
За словами співрозмовника агентства, прокуратура проситиме суд заарештувати їх.
19 червня 2017 року детективи НАБУ за підозрою в отриманні хабара затримали охоронця Розенблата. За інформацією НАБУ, хабар передавали за розв’язання питання щодо ліцензування видобування бурштину.
20 червня Холодницький заявив, що хабар у розмірі $200 тис. був призначений Розенблату і Полякову.
11 липня Верховна Рада розглядала подання генпрокурора Юрія Луценка щодо п'ятьох нардепів. З Полякова і Розенблата Верховна Рада зняла недоторканність, але не дала згоди на затримання й арешт.
13 липня Полякову і Розенблату вручили підозри.