Выборы 2015
Подобається

Депутат от 120 округа – Дубневич Ярослав Васильевич

30/10/2014     Автор: Яна Романська
Депутат от 120 округа – Дубневич Ярослав Васильевич

Родился 7 августа 1969 в селе Зубра Львовской области. Субъект выдвижения – Партия "БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКО". На парламентских выборах 2012 был избран народным депутатом Украины по одномандатному мажоритарному избирательному округу № 120. По результатам голосования одержал победу, набрав 47,04% голосов избирателей. Самовыдвижения. Единственный кандидат-самовыдвиженец, получивший депутатский мандат на Львовщине, победив в избирательной гонке по округу № 120 кандидата объединенной оппозиции Татьяну Чорновил. После выборов Ярослав Дубневич вступил во фракцию «УДАР». Заместитель председателя Комитета Верховной Рады Украины по вопросам бюджета. 

Как и каждый кандидат, Ярослав Дубневич имел свою предвыборную программу. Что нам пообещали, процитируем его программу:

1. Представляти та захищати інтереси громад Городоцького, Мостиського, Самбірського районів, використовуючи повноваження та статус депутата народного депутата України.

2. Докласти всіх зусиль для ухвалення Верховною Радою України таких законодавчих ініціатив, що їх громада округу та залучені експерти визначили як першочергові:

– внесення змін до Законів України «Про статус народного депутата України» та «Про статус депутатів місцевих рад» щодо процедури відкликання депутата;

– внесення змін до Бюджетного кодексу України в частині збільшення відрахувань до місцевих бюджетів;

– запровадження мораторію на набуття чинності норм Земельного кодексу України до завершення повного розмежування земель державної та комунальної власності;

– внесення на розгляд ВРУ законопроекту «Про заборону зміни відсоткової ставки за програмою Молодіжного житлового кредитування на термін виплати кредитних зобов’язань»;

 – інші, визначені громадою як пріоритетні законопроекти.

3. Стати учасником об’єднання національно-демократичних і патріотичних сил у майбутній Верховній Раді України.

4. Ініціювати створення в майбутньому парламенті об’єднання народних депутатів-галичан «Львівщина» для представлення інтересів Львівської області у Верховній Раді України.

5. Докласти всіх зусиль для наділення місцевих територіальних громад (сільські, селищні, міські ради) повнотою влади і повноважень за стандартами Європейського Союзу, ініціювати поступову ліквідацію районних державних адміністрацій і передачу повноважень органам місцевого самоврядування.

6. Не менш ніж раз на рік особисто звітувати перед громадами районів про свою депутатську діяльність і виконання передвиборної програми.

7. Докласти всіх зусиль щодо виконання двосторонніх угод «Про соціально-економічний та культурний розвиток громади» з територіальними громадами та громадськими організаціями Городоцького, Мостиського, Самбірського районів кандидата у депутати Ярослава Дубневича.

8. Сприяти реалізації програми «Жити по-новому» партії«Блок Петра Порошенка».

9. Всебічно підтримувати ініціативи громад щодо забезпечення солдатів, представників батальйонів добровольців  надійними засобами захисту, військовою формою, іншим військовим спорядженням.

Зобов’язуюсь забезпечити спільно з волонтерськими організаціями доставку зібраного в центрах забезпечення української армії, а також адресних посилок військовим від їхніх родин на передову.

У разі невиконання цієї програми я, Ярослав Дубневич, зобов’язуюсь скласти повноваження народного депутата України.

Довольно многообещающе завершения. Наша команда будет следить за выполнением этих пунктов.