Народний депутат від фракції "Радикальна партія" Олега Ляшка Сергій Рибалка забув задекларувати будинок в Парижі (Франція) за 1,4 млн євро.

Про це йдеться в матеріалі "Радіо Свобода", передає Корупція. Інфо.

"За законом" Про запобігання корупції "кожен народний депутат зобов'язаний щорічно надавати інформацію про свої доходи та оприлюднити цю декларацію. За минулий рік Рибалка задекларував дохід в майже 3 млн грн. Однак, там нічого не вказав про фірму, яка володіє квартирою в Парижі за майже 1,4 млн євро ", – йдеться в матеріалі.

Так, в офіційному реєстрі комерційних компаній Франції говориться, що Сергій Рибалка і його батько Віктор Рибалка в 2014 році заснували французьку фірму Vesta Estate, через яку придбали квартиру в центрі Парижа за 1,363млн євро (близько 35 млн грн).

"Будинок розташований на набережній у Сени, з видом на Ейфелеву вежу. Зовсім поруч Єлисейські поля, старе абатство в Парижі – Сен-Жермен-де-Пре, а також парковий комплекс з найбільшим в столиці Франції фонтаном – Трокадеро. Агент з нерухомості паризького агентства розповідає, що тут ціни на нерухомість одні з найвищих ", – йдеться в матеріалі.

Журналісти також з'ясували, що батько і син Рибалки були власниками французької компанії до червня 2015 року, потім власниками стали дві офшорні компанії Adosida Incorporation Limited і Isaola Incorporation Limited, директором ж Vesta Estate стала рідна сестра матері Сергія Рибалки – Ольга Кривохатько.

Рибалка не зміг прокоментувати інформацію про паризьку квартиру.

"Цього року я купив машину, а в минулому році, якщо чесно, я вже й не пам'ятаю. Не буду вас обманювати. По-моєму, нічого не купував", – сказав він.