У неділю, 15 лютого, в Україну прибули нові бронеавтомобілі "КрАЗ-5233НЕ" (Shrek-APC), які в найближчі дні надійдуть на озброєння в підрозділи Нацгвардії на передовій.

 Про це міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков написав у своєму Facebook, передає Корупція.інфо

"Усього кілька днів тому, 7 лютого, з Олександром Турчиновим передавали броньовані" Спартани "  для полку" АЗОВ "Національної гвардії. Всього вісім днів пройшло – а ніби дуже давно .. стільки подій.

Всі шість переданих тоді на фронт "Спартанів" брали участь у вчорашньому бою під Широкине. Відмінно працювали під управлінням наших воїнів. Частина – вже прийняли на себе і кулі, і осколки снарядів ворога .. Вже доведеться вести відновлення. Але це війна – і техніка повинна працювати на нашу армію. Подзвонив Андрій Білецький – хвалив "Спартан". Шкода немає запасу ..

Вночі також працювали броньовані "Раптор" – перекидаючи по дорозі Артемівськ – Дебальцево наших спецназівців Нацгвардії на атаковане бойовиками Дебальцеве. Так що хлопці воюють як слід, техніка допомагає і дуже потрібна. І сьогодні її не вистачає! І ось – сьогодні прибули нові Шрек ", – написав Аваков.


За його словами, потужний дизельний 18-тонний броньовик призначений для пересування спецназу."Балістичний захист: STANAG 4569 – рівень 2, бронювання сконструйовано таким чином, що куля, випущена під будь-яким кутом до поверхні автомобіля, не проникне всередину, не зустрівши на своєму шляху елементів броні; можливість прострілу в результаті рикошету також мінімізована. Захист від вибухів – STANAG 4569 рівень 2а і 2б: підрив міни (шість кг в тротиловому еквіваленті) під будь-яким з коліс або під днищем автомобіля ", – написав Аваков.

"У найближчі дні надійдуть на озброєння в підрозділи Нацгвардії на передовій – в штурмові і бойові підрозділи: в "Азов", Батальйон ім. Кульчицького, Харківську оперативну бригаду.

Будемо сильні і підготовлені – буде мир на нашій землі і ворог не поткнеться! Міцнішаємо! ", – Написав міністр.шрек броневик техника

шрек броневик техника

шрек броневик техника

шрек броневик техника