Під час проведення спецоперації "Павутина" львівські правоохоронці виявили 21 інтернет-ресурс, який містить порнографію.

Серед них 4 — у національному, а 17 — у закордонному сегменті. Крім того, міліціонери зафіксували факти поширення відеозаписів з елементами дитячої порнографії. Відтак вони встановили статичну ІР-адресу, з якої розповсюджувалися ролики, а також особу, на яку її зареєстровано.

"Провівши санкціонований обшук у помешканні, де зареєстровано ІР-адресу, ми виявили та вилучили системний блок, два жорсткі диски, чотири флеш-накопичувачі та чотири СD-диски. Нині вирішують питання про проведення комп’ютерно-технічної та мистецтвознавчої експертизи",– розповів в. о. начальника відділу боротьби з кіберзлочинністю обласної міліції Ілля Тогаєв.Також в рамках спецоперації були виявлено, що один із мешканців нашого міста поширює порнографію у соціальних мережах. Він опублікував в інтернеті близько 980 відеозаписів. Через ІР-адресу зловмисника також вдалося затримати.

Як повідомили у прес-службі управління міліції Львівщини, за цими фактами відкрито кримінальні провадження за частиною 1-ою та 4-ою статті 301-ої ККУ (ввезення, виготовлення, збут і розповсюдження порнографічних предметів).

Санкція цієї статті передбачає позбавлення волі до 10-и років та конфіскацію усіх засобів, які використовувалися для створення та розповсюдження порнографії.

 

Корупція Інфо
При публікації матеріалів із сайту обов'язкове посилання