сквер

Упродовж 2014 року співробітники відділу екологічного нагляду КП «Адміністративно-технічне управління» здійснили планові обстеження 71 міського скверу.
Зокрема, було перевірено 33 сквери у Галицькому районі, 11 – у Личаківському, 8 – у Залізничному, 6 – у Сихівському, 8 – у Шевченківському та 5 – у Франківському.

У підсумку, жодних порушень не було зафіксовано у вісімнадцяти скверах: біля пам’ятника І. Трушу, біля пам’ятника Д. Галицькому, біля пам’ятника М. Грушевському, на вул. кн. М. Удатного, на вул. Сянській, на пл. А. Міцкевича, на пр. Т. Шевченка, на вул. Валовій, на вул. Коперника, на вул. Медової Печери, на вул. Замарстинівській, біля кінотеатру ім. Довженка, на вул. Козельницькій, на вул. Угорській, ім. Ю. Вербицького, на розі вул. Липинського – пр. Чорновола, на вул. Японській та на вул. Ген. Чупринки.

Читати також: Міністр Квіташвілі обурений паперовим маразмом в Україні (ВІДЕО)

Водночас на території решти скверів виявили 140 аварійних, сухостійних дерев, які необхідно видалити, та 226 дерев, яким потрібно провести формування крон. Також 153 дерева із загальної чисельності були поражені омелою. А ще у 9 скверах було виявлено витоптані газони.

Джерело: Корупція.інфо