Міністр молоді та спорту Ігор Жданов пояснив, чому дружині екс-депутата від «Свободи» Олексія Кайди пост замміністра.

Про це він розповів в інтерв'ю «Главкому», передає Корупція.інфо

«Частина людей, які працювали заступниками міністра, залишилася на своїх посадах. Олена Підгрушна працює в команді, вона професіонал, має авторитет серед спортсменів і є певним символом для України також як олімпійська чемпіонка. У мене до неї зауважень не було », – розповів Жданов.

Він розповів, хто ще увійшов в його команду.

«Микола Мовчан був призначений за конкурсом заступником міністра з питань європейської інтеграції. Це принципова позиція: якщо людина пройшла за конкурсом, я не буду його міняти. Тим більше, він професійний дипломат, знає декілька мов, працював у МЗС. Прийшов на посаду заступника Сергій Мітрофанскій. Він займався молодіжною політикою, хороший організатор. До того ж, представники молодіжних організацій також мені його рекомендували. Ігор Гоцул, який був заступником, керівником апарату – людина спорту і хороший організатор. Він призначений першим заступником міністра », – зазначив міністр молоді та спорту.

 

Читайте також: В Мін’юсті працює заступник міністра, що жила на 20 тисяч на рік (ДЕКЛАРАЦІЇ)

За його словами, на посаду заступника міністра – керівника апарату він запросив Євгена Баженкова, людини зі спорту, хоча він останнім часом вже працював у прокуратурі.

«Ще ось міністерство оголосило конкурс на заміщення посади керівника департаменту молодіжної політики – хочемо отримати кандидатури від молодіжних організацій. Ну і ще у нас буде невелика реорганізація міністерства », – підсумував Жданов.