Радбез-ООН

Засідання Ради Безпеки ООН щодо ситуації в Україні, яке раніше планувалося провести в неділю, переноситься на найближчі дні.

Читати: Сайт Нацгвардії атакували хакери: Україну хочуть дискредитувати перед засіданням Радбезу ООН

Про це повідомив власному кореспонденту Укрінформу в США речник Постійного представництва України при ООН Єгор Пивоваров, передає Корупція.інфо

«З огляду на інтенсивну роботу над текстом проекту резолюції Ради Безпеки ООН по ситуації в Україні, яка з російського варіанту поступово перетворюється на спільний документ, засідання Ради переноситься на найближчі дні», – зазначив український дипломат.Нагадаємо, напередодні російська делегація винесла на розгляд членів РБ ООН проект резолюції по Україні та ініціювала екстрене засідання Ради для голосування по цьому документу.

Читати: Росія просуває через Радбез ООН резолюцію, що підміняє мінські угоди – ЗМІ

Пізніше постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв наголосив, що в Організації розпочалися консультації щодо колективного проекту резолюції РБ, оскільки російський варіант документа «мав багато зауважень».

Водночас, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив у Києві, що українська сторона очікує від засідання Радбезу чіткого сигналу з чотирма «так».

«Так» – мінським домовленостям, «так» – припиненню вогню, «так» – в повному обсязі й «так» – зараз», – підкреслив міністр.