Львівська міська рада може звернуться до президента України та Міністерства закордонних справ України з вимогою розпочати процедуру ліквідації Генерального консульства РФ у Львові згідно з вимогами міжнародного права. З такою пропозицією сьогодні, 29 січня, на пленарному засіданні сесії ЛМР виступив голова фракції ВО «Свобода» Любомир Мельничук, передає  ІА Корупція Інфо
«Верховна Рада України 27 січня затвердила рішення про визнання Російської Федерації країною-агресором. Те, що в Україні триває фактична війна з РФ, є неспростовним фактом, визнаним світовою спільнотою. Російська Федерація окупувала частину української території та продовжує активні дії, спрямовані на знищення української державності», – йдеться в заяві, яку зачитав Л.Мельничук. 
Він нагадав, що наприкінці минулого року СБУ депортувала до Росії кількох дипломатів, які працювали у Генеральному консульстві Російської Федерації у Львові. «Працівників консульства неодноразово підозрювали у диверсійній діяльності та координації агентури спецслужб РФ у регіоні. Сьогодні ж консульство РФ на вулиці К.Левицького, 95, досі охороняють працівники українських правоохоронних органів», – заявив Л.Мельничук. 
На думку депутата, наявність у Львові офіційного представництва країни, збройні сили якої сьогодні вбивають українських громадян та посягають на суверенітет країни, несе безпосередню загрозу безпеці львів’ян та правопорядку в місті. 
Зважаючи на це, депутат запропонував Львівській міській раді офіційно звернутися до президента України та Міністерства закордонних справ України з вимогою розпочати процедуру ліквідації Генерального консульства РФ у Львові згідно з вимогами міжнародного права.Нагадаємо, працівники російського консульства, яких депортували до Росії, координували дії диверсійно-розвідувальної групи «Загін імені Кузнєцова». Диверсанти готували у Львові серію терактів, однак СБУ вчасно виявила їхні наміри і затримала. Членів злочинного угрупування «Загін імені Кузнєцова»обміняли на українських військових, котрі перебували у полоні терористів.  ‡агрузка...