8f5f3b0d1c593d30574ec93620a515421422611027

У Міністерстві оборони України пояснили, що організаційні зміни в батальйоні оборони «Айдар» жодним чином не стосуються особового складу підрозділу, а ті люди, що видавали себе за бійців «Айдара» під час пікету будівлі Міноборони, такими е є, передає Корупція.інфо

Читати: Аваков: Акція протесту батальйону “Айдар” під Міноборони, – це зрада

У заяві Міноборони зазначили, що для виконання особливо важливих завдань «Айдар» вирішено було додатково підсилити, тому усі військовослужбовці були оснащені необхідною амуніцією. А юридичні зміни торкнулися тільки перереєстрації військової частини і заміни печатки. Робиться це з метою виключити зловживання, оскільки колишні документи і печатку були втрачені.Читати: Викрадений біля Міноборони боєць “Айдара” розповів про тортури (ВІДЕО)

Тому бійці батальйону «Айдар» продовжують героїчно нести служби в зоні проведення Антитерористичної операції, при цьому вони не мали жодного відношення до акцій протесту в Києві. Тоді як в Міноборони впевнені, що за пікетом стоїть колишнє керівництво підрозділу, яке хоче уникнути відповідальності за зловживання, які вдалося встановити під час службових перевірок. 

Читати: Батальйон “Айдар” не розформовують

На підтвердження своїх слів Міністерство оборони України опублікувало звернення військовослужбовця «Айдара» Максима Козуби, який підтвердив, що його батальйон не брав участь у пікеті в Києві. А ті люди, які приїхали на акцію, зробили це самовільно і без дозволу залишили розташування свого підрозділу в зоні АТО, за що до них потрібно відповідно ставитися.