9goEDnhrRaM

Радник міністра МВС Антон Геращенко порадував співвітчизників повідомленням про встановлення контролю над населеними пунктами Дебальцеве та Вуглегірськ. І хоча на околицях зазначених об'єктів все ще триває бій, все ж центральна частина контролюється бійцями української армії.

Читати: Терористи знущаються над полоненими українськими військовими у Вуглегірську (Відео +18)

Про це чиновник повідомляє в соцмережі, передає Корупція.інфо

«Говорив з начальником Донецької міліції В'ячеславом Аброськиным і з хлопцями з спецбатальйону міліції «Світязь» про ситуацію в районі Вуглегірська-Дебальцеве. Вуглегірськ та Дебальцеве – наші!», – пише Геращенко.

 

Читати: Бойовики зайняли Вуглегірськ – СеменченкоСуперечливі повідомлення в ЗМІ про бойові дії в районі Вуглегірська та Дебальцеве пояснюються безперервними боями за дані населені пункти. Тим не менш, Геращенко зазначає, що для української армії, після втрати аеропорту Донецька, стало справою честі «захистити Вуглегірськ та Дебальцеве від наступу противника».

«Вчора у другій половині дня терористичні угруповання наступали на Вуглегірськ і навіть зайшли на одну з околиць цього містечка. Але ввечері в результаті точних артилерійських ударів і сміливих маневрів наших танкістів, ворог був зупинений. Бої тривають на околиці Вуглегірська в бік Єнакієва. Там героїчно тримає оборону 13 територіальний батальйон ВСУ.

А в самому Дебальцеві центр міста тримають під контролем батальйон міліції спецпризначення «Світязь».

Читати: У батальйоні «Айдар» спростували чутки про розформування

Штаб АТО і Генштаб повністю в курсі ситуації навколо Вуглегірська і повинні приймати всі необхідні рішення для ефективного відбиття атак і оборони Вуглегірської ділянки оборони. Після втрати Донецького Аеропорту, справа честі нашої армії захистити Вуглегірськ та Дебальцеве від наступу противника, сили якого до того ж не безмежні», – резюмує він.