Міжвідомча комісія 15 січня надала прокурору Донецької області Миколі Франтовському і ще 25 прокурорам статус учасника бойових дій.

Про це повідомив голова Київської спілки учасників бойових дій в АТО і один з членів Міжвідомчої комісії Андрій Мамалига, передає Корупція.інфо

«Відразу хочу засмутити наших воїнів, які героїчно захищають суверенітет і територіальну цілісність України на Донбасі – всі документи «вилизані»і в наявності: виписка з наказу Антитерористичного центру при СБУ про притягнення зазначених осіб до антитерористичної операції також є», – повідомив Андрій Мамалига.

За його словами, голосувати довелося двічі, так як під час першого голосування для присвоєння статусу прокурорам не вистачило голосів.

Також Мамалига озвучив список працівників Донецької прокуратури, що удостоїлися статусу учасника АТО: прокурор Донецької області Франтовський Н., прокурори Лівочка А., Мичко Н., Киор А., Майстренко С., Руденко І., Теліус В., Савків А., Оголь В., Чекрижов А., Зеленеко С., Рад А., Баранов А., Надежденко С., Шпорт Є., Лазаренко Т., Колесніков А., Симонян Р., Дуравкіна Н., Щербак Д., Шилов В. , Новацький В., Ігнатоля Д., Тупікала Д., Кравцов А.

«Думаю, що слідом підуть прокурори Луганської області, судді Донецької та Луганської областей, працівники міліції, СБУ, МНС, … і т. Д., Якщо їх не зупинити», – підсумував Мамалига.

Нагадаємо, раніше Кабмін звільнив заступника міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Дмитра Ісаєнка, якого підозрюють у підробці документів з метою незаконного отримання учасника АТО. Міліція порушила справу проти нього за цим фактом. Пізніше ще один заступник голови Мінрегіону написав заяву про відмову від статусу учасника АТО.