потяг з вугіллям

Правоохоронці викрили директора однієї з шахт Донецької області, яка розташована на непідконтрольній українській владі території, у підтримці так званої ДНР матеріальними коштами у великих розмірах.

«Слідчими лінійного відділу на станції Артемівськ УМВС України на Донецькій залізниці під час розслідування кримінального провадження за фактами протидії незаконній господарській діяльності, захоплення державних будівель і грабежу у великих розмірах, був виявлений додатковий факт – фінансування тероризму», – йдеться у повідомленні МВС України.

Так, вищезгаданий чиновник входив до складу злочинної групи, яка незаконно заволоділа документами та майном однієї з транспортних державних компаній на суму 432 млн грн.

«Маючи у своєму розпорядженні транспортні засоби і механізми для завантаження і відправки незаконно видобутої вугільної продукції, зловмисники, користуючись реквізитами транспортного підприємства, а також, використовуючи завідомо підроблені документи про законність походження вугілля, відвантажили на одну з теплоелектростанцій України антрацит вагою 3 889 тис. тонн на суму близько 420 млн грн», – повідомили в МВС.

Зазначається, що кошти від реалізації вугільної продукції залишилися на окупованій території Донецької області, чим профінансовано існування так званої ДНР.

Інформацію за даним фактом внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за частиною 2 статті 258-5 Кримінального кодексу України (фінансування тероризму). Триває слідство.

 

Джерело: Корупція.Інфо