192925

У Верховній Раді України (ВР) зареєстровано проект постанови про встановлення об'єктивних обставин інциденту, який стався 5 листопада 2015 р. у парламенті за участі народних депутатів Андрія Тетерука ("Народний фронт"), Сергія Власенка та Вадима Івченка ("Батьківщина"). Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті Ради, передає Корупція.Інфо.

Ініціаторами цього проекту №3429 виступили нардепи від "Народного фронту" Андрій Помазанов, Дмитро Сторожук та Ігор Алексєєв.

Текст документа на даний час на сайті відсутній."Депутати "Народного фронту" зареєстрували постанову №3429, якою передбачається об'єктивне розслідування всіх обставин справи та всіх сторін, які брали там участь. Зараз багато йде розмов у пресі, і не завжди ЗМІ розповідають про всі події об'єктивно. Тому треба з'ясувати раз і назавжди обставини цього інциденту та поставити крапки в цій історії і в історії рукоприкладства у парламенті взагалі", – прокоментував цей проект лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак в ході погоджувальної ради парламенту в понеділок, 9 листопада.

Своєю чергою голова фракції "Блок Петра Порошенка" Юрій Луценко на засіданні ради нагадав, що до парламенту внесено проект постанови про проведення перевірки обставин інциденту між Тетеруком і нардепом від "Батьківщини" Олександрою Кужель.

"Ми пропонуємо також розглянути постанову, яку внесла наша фракція, щодо інциденту між Тетеруком і пані Кужель та зняти напругу з цього приводу, бо якщо "Батьківщина" не буде відвідувати сесію, це погано закінчиться і для законів, і для коаліції, і для країни в цілому", – зазначив Луценко.