Народний депутат від Львівщини забув задекларувтаи елітну зброю та подарунки дружини загальною вартістю щонайменше півтора мільйона гривень, пише газета "Експрес", передає Корупція Інфо

Богдан Дубневич згадав, що задекларував ще не все майно і вніс правки у свою декларацію про доходи за 2015 рік. У виправленій декларацїі пана депутата з'явилися три елітні мисливські рушниці із позолоченими ручками та спеціальним гравіюванням.

Серед них два німецькі карабіни "Blaser" та "Blaser R8 Baronesse", а також італійська гладкоствольна мисливська рушниця "Cosmi Standart".

Вартість цього арсеналу Богдан Дубневич у декларації не вказує. Та, за оцінкою фахівців, встановити її неважко. Вогнепальна нарізна зброя "Blaser R8 Baronesse" коштує щонайменше 405 тисяч гривень. Як зазначають у компанії виробника, карабін продають у комплекті із ствольною коробкою з гравіюванням на мисливську тематику (зліва на вибір: олені або кабани, праворуч — сарни). Спусковий гачок має золотисте забарвлення, а сам корпус виготовлено з горіха.

Мисливська рушниця "Cosmi Standart" належить до елітної зброї і коштує щонайменше 560 — 800 тисяч гривень. Через складний механізм рушниці такої конструкції виготовляють лише  вручну. Тому у світі їх виготовляють лише в одному місті й не більше ніж 100 екземплярів на рік.

Ціна карабінів "Blaser" коливається від 60 до 200 тисяч гривень.   Нагадаємо, Богдан Дубневич — знаний шкуродер, який хизувався добіркою світлин із вбитими по всьому світу зубрами, ведмедями, зебрами, рисями та іншими бідолашними тваринами.

Загалом на депутата та найближчих членів його сім’ї зареєстровано 409 об‘єктів нерухомого майна, а декларація про доходи Богдана Дубневича заледве вмістилася на 248 сторінках.

 У виправленій декларації депутата з'явилися також ще чотири подарунки у негрошовій формі, які декларує його дружина. Що саме дарували,  депутат приховав.