Шевченківський районний суд 7 листопада наклав арешт на земельну ділянку житлового комплексу Avalon Time, що на вул. Липинського. Прокуратура довела, що ця земельна ділянка перейшла у приватну власність компанії Avalon безпідставно. Про це повідомила керівниця обласної прокуратури Ірина Діденко.

Йдеться про земельну ділянку площею 1,29 га на вул. Липинського. 27. Як йдеться у повідомленні Ірини Діденко, ця земельна ділянка ще у жовтні 2014 року безпідставно перейшла з комунальної власності у приватну. Оціночна вартість цієї землі становить 1,38 млн грн.

«Як наслідок, люди, які інвестують у будівництво квартир, можуть залишитись ошуканими, а міський бюджет вже 5 років недоотримує кошти», – повідомила Діденко.

Відтак прокуратура скерувала до суду позов щодо вилучення цієї ділянки з приватної власності. 7 листопада Шевченківський райсуд наклав арешт та заборонив продаж та розпорядження цією землею.

Зазначимо, що будівництво житлового комплексу Avalon Time розпочалось у 2018 році. Повністю здати новий ЖК компанія планує до кінця 2020 року.