Самі ми не місцеві: донбаські біженці просять у Москві подаяння на квиток в Україну - фотофакт - фото 1

Багато переселенців з Донецької та Луганської областей розчарувалися в російських реаліях.

Деякі з них змушені просити гроші у перехожих, щоб виїхати назад на Батьківщину, повідомляє ІА Корупція Інфо з посиланням на Донецькі новини.

Як повідомляють жителі Москви, близько ВДНГ помічені українські біженці з плакатами, на яких написана прохання про допомогу – дати їм гроші на квиток в Україну.

"Біженка з Донецька, яка голосувала за бандформування "ДНР", просить гроші на квиток, щоб повернутися назад, і на моє запитання, а навіщо вам туди їхати, якщо там хунта, бандерівці, фашисти, карателі, як про це не перестають говорити на "1 каналі", НТВ і "Росії 24" … Відповіла, що її очікування в Росії не виправдалися, і не знає кому вірити, але залишатися тут точно не хоче. Що цікаво, нагорі при виході з переходу стоїть намет, стилізований під прапор їх бандитської організації, і теж просять гроші, але якщо цій жінці мені не шкода було допомогти, то спонсорувати війну, тероризм і екстремізм я ніколи не стану, і з їхньої вини вбили Бориса Нємцова, за те, що відкрито називав речі своїми іменами. Це далеко не перша біженка, яку я бачу з таким плакатом, і адже не пише, мовляв допоможіть на дорогу до "ДНР", "ЛНР", а називає себе українкою ", – розповів москвич.

Самі ми не місцеві: донбаські біженці просять у Москві подаяння на квиток в Україну - фотофакт - фото 2