У слідства дві версії подій на складі боєприпасів, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Вже доволі скоро…”: Ярош розповів, коли Україна святкуватиме перемогу на Донбасі

Слідчі мають допитати начальника Генштабу України Віктора Муженка у справі про Події у Калинівці Вінницької області. Таку думку озвучив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

”З усіма, з ким потрібно провести слідчі дії, слідчі необмежені у своїх можливостях. Думаю, що допит пана Муженка з цього приводу також буде”, – наводить його слова УНІАН.

Очільник ГПУ наголосив, що рішення щодо проведення слідчих дій з будь-ким ухвалює сам слідчий і окремий дозвіл для цього не потрібен.

”Але це визначає сам слідчий. І вони вже за моєї каденції на цій посаді звикли, що питати про це нікого не потрібно. Навіть щодо таких високопосадовців. Це проходить фактично в спокійному зрозумілому режимі”, – додав Луценко.

Він наголосив, що окрім версії терактів на складах у Калинівці, слідство розглядає злочинну недбалість посадових осіб.

”В нас ще є одна версія, яку ми маємо перевірити. Бо крім терактів, в нас є факти злочинної недбалості. Тепер ми хочемо перевірити достеменно, хто має відповісти за колосальні втрати озброєння”, – сказав Луценко.

Наразі встановлена відстуність порушень з боку Мінфіну – усі ресурси на запити Міноборони щодо вказаного складу виділялися.

Нагадаємо, що 26 вересня на складі боєприпасів Пожежа у Калинівці знищила більше боєприпасів, ніж використала армія за 3 роки. Уламки від снарядів розліталися у бік житлових будинків, у наслідок чого постраждало декілька людей, пошкоджено дві тисячі домівок, а біля 30 тис. місцевих жителів були тимчасово евакуйовані.