Відома українська виконавиця Надія Мейхер часто демонструє карколомні образи. На думку численної армії її шанувальників, вона гарна, як і в напівпрозорих нарядах, так і елегантних костюмах.

Так, днями учасниця «золотого» складу групи «Віа-Гра» опублікувала ефектний знімок, на якому позує в стильному образі, що складається з чорного напівпрозорого топа і куртки з деніму. Свій look вона прикрасила чарівною посмішкою, яка привертає набагато більше уваги, ніж її стильний образ. Хоча і привабливі форми артистки не залишилися непоміченими …

Гарний кадр вона підписала цитатою з одного з шекспірівських сонетів: «Кохання це маяк, що височить у бурі,не меркнучий в темряві і в тумані…».

Фоловери щедро обсипали зірку компліментами і відзначили, що вона по праву носить звання одної з найкрасивіших жінок в сучасному українському шоу-бізі.

Нагадаємо, що недавно Мейхер довела фанам, що знаходиться в чудовій фізичній формі. Артистка опублікувала в мікроблозі цікавий відеоролик, на якому відобразила свої спортивні тренування. Співачка вибрала для занять в спортзалі зручний look чорного кольору. 37-річна знаменитість продемонструвала вражаючу розтяжку.