15 березня президент України Петро Порошенко перебуває з візитом на Закарпатті.

Президент Петро Порошенко в ході візиту в Закарпатську область подякував усім причетним "за захист ворога".

Таку заяву глава держави зробив під час заходів на честь 80-ї річниці проголошення Карпатської України на території Меморіального комплексу "Красне Поле" в Хусті. Відповідне відео опубліковано на сторінці Петра Порошенка в Facebook.

"І я дякую Закарпаттю за таку потужну підтримку української армії. Дякую всім добровольцям, волонтерам, військовим – всім, хто захистив ворога і ваш прекрасний край і всю Україну", – заявив Порошенко, допустивши обмовку.

Відзначимо, Користувачі соцмережі виклали відео з меморіального парку "Красне поле" на Закарпатті, де сьогодні в честь 80-річчя проголошення Карпатської України виступав президент. 

Ролик демонструє кадри, коли Петро Порошенко проходить повз натовп, літній чоловік кілька разів кричить йому "Дякую за бідність!" Президент спробував його проігнорувати, але потім розвернувся і уточнив: "Не за бідність, а за боротьбу з бідністю". "За бідність", – наполіг чоловік. "Якщо є пенсіонером, совість повинні мати", – відповів гарант. Виступаючи сьогодні, він кілька разів сказав, що бідність – другий ворог України після агресії Росії.