Сьогодні, 27 червня у Львові українська співачка Джамала провела зустріч з переселенцями та львів'янами.

Захід проходив в приміщенні львівської медіатеки. На зустріч зі співачкою прийшло кілька сотень людей, відвідувачі зайняли всі вільні місця в приміщенні, передає Корупція.Інфо.

QHA-6696 QHA-6707

Серед присутніх було багато кримських татар, які переїхали у Львів після анексії Криму. Джамала закликала їх не впадати у відчай. Також співачка розповіла історію створення своєї пісні "1944", з якою вона перемогла на Євробаченні-2016.

"Насправді – це дуже складна історія. Одного разу, кілька років тому, вже після того, як трапилася анексія Криму і почалися події на Донбасі, я сіла і почала награвати мелодію, і в мене почала народжуватися ця пісня. Але якраз був такий момент, коли сталися всім відомі події, так тут ще я з сумною піснею, і я відклала її десь на рік. Але потім я вирішила спробувати заспівати її, хотіла, щоб всі почули історію мого народу. Ось так і з'явилася ця пісня", – розповідає Джамала.

Багато хто прийшов на зустріч не могли стримати сліз. Джамала заспокоювала їх особисто, але в якийсь момент і сама не змогла втриматися від сліз.

QHA-6777 QHA-6790

Крім того, Джамалі висловлювали слова подяки за її творчість і бійці АТО. Так Тимур Баротов, заступник начальника штабу батальйону "Айдар" висловив подяку співачці від особи бійців АТО.

QHA-6854

Наостанок власники пекарні-кондитерської "Кримська перепечка", теж переселенці з Криму, перезентовали Джамалі торт з символічним написом "Qirim Львів Jamala" який вона розділила з прийшли на зустріч дітьми.

QHA-6869

Джерело: "Крымские новости"