Міністр Кабінету міністрів розповів, коли чекати результатів пробного перепису населення.

Результатів електронного перепису населення варто очікувати до кінця року, повідомив міністр Кабінет міністрів Дмитро Дубілет.

“Попередні результати (електронного перепису населення – ред.), Я сподіваюся, будуть до кінця цього року”, – сказав він.

Дубілет назвав це “перевагою” і додав, що якщо б проводили традиційний перепис населення, то отримали його результати на початку 2021 року.

“Усі міністри говорять:” Нам потрібна зараз інформація “. А їм дають інформацію стару, яка базується на підсумках перепису 2001 року. Тому одна з переваг, яке ми зараз отримуємо, полягає в тому, що ми дамо прямо зараз ту інформацію, яка потрібна для планування “, – сказав міністр.Крім цього, Дубілет відніс електронний перепис населення до активів того, що вдалося зробити уряду за 100 днів при владі.

“Ми розробили досить, як мені здається, круту методику, яка дозволить відповісти на 95% питань, які є у замовників традиційної перепису. Ми будемо використовувати дані різних джерел, проводитимемо калібрувальні соціологічні дослідження і отримаємо досить точну картину про склад і кількість населення в країні “, – стверджує він.

Дубілет акцентував на тому, що проєкт закінчиться до кінця року. Також він зазначив, що електронний перепис роблять “дешевими і точними методами”, а не з бюджетом “3-4 млрд гривень”.

Раніше в Україні стартувала пробний перепис населення.
28 листопада міністр Кабміну Дмитро Дубілет повідомив про намір провести перепис населення за SIM-картами.
Ініціативу Дубілета розкритикували соціологи, вважаючи її неповноцінним переписом.