наступ-Азов1

Наступ російських сил у східній Україні можливий після Пасхи, але до 9 травня, заявив американський генерал, колишній командувач силами НАТО в Європі Веслі Кларк.

"Схоже, що відновлення ширшого конфлікту неминуче, і я сподіваюся, що США приймуть всі необхідні заходи, щоб цьому запобігти", – зазначив він у своєму виступі на Atlantic Council.

На думку генерала, мінські домовленості працюють слабо, тому що важке озброєння відведене, але приховане поблизу кордона, а Росія досі продовжує надавати допомогу сепаратистам.За його словами, аналіз різних факторів дозволяє припустити, що "нового наступу російських сил слід очікувати після великодніх свят, але до 9 травня".

"Може бути, якщо союзники вирішать бойкотувати урочистості, які мають для президента Путіна вирішальне значення, він почекає", – сказав Кларк.

На його думку, потрібно вже зараз відправити Україні зброю, щоб вона була готова до моменту наступу.

Генерал порівняв війну в Україні з війною на Балканах в 1990-х. "Маємо в Україні ту ж схему дій, що і на Балканах. І навіть більше – можна згадати захоплення Польщі в 1939 році за пактом Молотова-Ріббентропа. Дії Росії в Криму та на Донбасі нагадують дії Радянського союзу, коли він зайняв Східну Польщу", – вважає Уеслі Кларк.

 

Джерело: Корупція.Інфо