Глава Департаменту з питань люстрації, що входить до складу Міністерства юстиції України, Тетяна Козаченко заявила про своє бажання покинути державну службу. Про це чиновниця повідомила у коментарі телеканалу 112 Україна. – повідомляє Корупція.Інфо

За словами Козаченка, її відхід c займаній посаді не пов'язаний з якою-небудь конкретною подією. Вона нагадала, що коли йшла на держслужбу, заявляла про готовність присвятити цій справі 2 роки, щоб змінити систему зсередини"."Немає підстав присвячувати своє життя державній службі в тих умовах, в яких вона існує. Це відверто", – сказала головний люстратор України.

Вона зазначила, що саме у зв'язку з рішенням піти, її Департамент підготував повний звіт за результатами проведеної люстрації в Україні.

Варто зазначити, що на цю подію вже відреагував заступник міністра з питань окупованих територій Георгій Лою.
Він заявив, що дуже поважає Козаченко за виконану роботу і шкодує, що вона все-таки не змінила свого рішення про відставку.
"Тільки вона сама знає, який важкий віз вона тягнула ці два роки! На жаль, ще одним "нашим" у владі стало менше", – написав він на своїй сторінці в Facebook.