Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з Президентом України Петром Порошенком, під час якої Президент підписав Закон України "Про Державний бюджет України на 2017 рік".

Таку інформацію повідомили в прес-службі Кабміну, розповідає Корупція. інфо

У повідомленні зазначається: "Ми добре попрацювали, інклюзивного та знайшли правильний підхід до формування кошторису на наступний, 2017 рік. Ми вважаємо, що він буде бюджетом розвитку, бюджетом зростання", – підкреслив Володимир Гройсман.

"Фактично, ми збалансували бюджет таким чином, що він в інтересах людей і нашого прекрасного держави", – підкреслив прем'єр-міністр.

Глава Уряду зазначив, що в Бюджеті на 2017 рік передбачається зростання економіки, а також зокрема реалізація масштабних інфраструктурних проектів з будівництва доріг, підвищення мінімальної заробітної плати до 3200 грн, фінансування Збройних Сил України.

Також заплановані заходи для забезпечення ліками українських громадян зокрема через механізм реімбурсації на ліки проти серцево-судинних захворювань, цукрового діабету II типу і бронхіальної астми, що дозволить "створити умови для того, щоб люди жили довше і менше хворіли".

Крім того, в Бюджеті на 2017 рік збережена і розвинена децентралізація в тому числі щодо підвищення відповідальності місцевої влади. "Ресурси і для розвитку, і модернізації і всього іншого. Сьогодні на місцях гроші є. Там, де кому буде важко, ми підтримаємо, допоможемо і нікому не дамо якимось чином втратити темп", – зазначив Глава Уряду.

Прем'єр-міністр привітав підписання Президентом Закону "Про Державний бюджетеУкраіни на 2017 рік".

За його словами, це завершило велику роботу, яку уряд провело протягом 3,5 місяців публічного обговорення проекту бюджету спільно з експертним середовищем, комітетами і фракціями Верховної Ради України, на засіданнях Національної ради реформ при Президентові України.

Він також підкреслив, що прийняття бюджетоутворюючого закону щодо змін до податкової системи сприятиме поліпшенню бізнес-клімату в країні.

Відразу після підписання Закону "Про Державний бюджет України на 2017 рік" Уряд переходить до його виконання. Прем'єр-міністр зазначив, що Кабінет Міністрів ще повинен прийняти ряд рішень".