Сьогодні, 26 червня, на засідання Уряду від Адміністрації Президента будуть внесені остаточні кандидатури на посади глав ОДА. Зокрема Львівську облдержадміністрацію очолить Маркіян Мальський. Про це повідомив віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко.

"Хто ці люди? Звідки? Яким чином стали кандидатами на зазначені посади? Які підводні камені їх призначень? Ризики? Бекграунд цих кандидатів?Поширюємо, ділимося інформацією", – написав Розенко на своїй сторінці у Фейсбук.

Нагадаємо, Маркіян Мальський, який таки знайшов для себе аргументи змінити свою позицію стосовно пропонованої посади.

До слова в запропонованому Зеленським «громадському обговоренні» довкола посади голови ОДА лише два кандидати отримали позитивну підтримку людей – Мальський та Козицький.

Маркіян Маркіянович Мальський – кандидат юридичних наук, адвокат, керівник Західноукраїнської філії адвокатського об’єднання Arzinger, почесний консул Австрії у Львові.

Спеціалізується на наданні юридичної підтримки в інвестиційних проектах, а також вирішенні спорів, в тому числі, у міжнародних комерційних та інвестиційних арбітражах. З 2008 року адвокат об’єднання «Arzinger», у якому є партнером, керівником Західноукраїнського відділення та головою практики вирішення міжнародних спорів. 

До того як приєднатися до команди Arzinger, адвокат Мальський працював юристом в групі міжнародного арбітражу в компанії Freshfields Bruckhaus Deringer в Парижі.

Після Революції гідності М.Мальський відмовився обійняти посаду начальника ДФС у Львівській області, яку він виграв у публічному конкурсі. Головною причиною відмови стала «відмінність у баченні розвитку та цілей служби після співбесіди з Романом Насіровим»

Почесний консул Австрійської Республіки у місті Львів з жовтня 2016 року.