Петро Порошенко зобов’язаний прийти на допит, в іншому випадку йому загрожує привід

Заступник глави Адміністрації президента України Андрій Портнов повідомив, коли відбудеться допит колишнього президента України – Петра Порошенка.

За словами Портнова, процесуальна дія пройде в Державному бюро розслідувань третього вересня о 10 ранку.

Явка на допит обов’язкова, інакше Порошенка чекає привід.

Відзначимо, допит екс-президента відбувся в ГБР 12 серпня. Процесуальна дія стосувалася ухилення від сплати податків при придбанні телеканалу “Прямий”. Варто підкреслити, що крім цього по відношенню до Порошенка завели інші провадження після звернень скандального юриста, колишнього заступника голови АПУ часів Януковича Андрія Портнова.

Порошенко заявив, що не вірить в неупередженість слідства. Також колишній глава держави повідомив – він готовий пройти детектор брехні на телеканалі “Прямий” в прямому ефірі.

Нагадаємо, Петро Порошенко з родиною залишив межі України. Колишній президент відправився на відпочинок в норвезьке місто Олесунн (Ålesund), де розвинений рибальський туризм. Екс-главу держави бачили після прибуття чартерним рейсом в місцевому аеропорту «Вігра».

Очевидець розповів, що Порошенко з родиною приїхав 18 серпня чартерним літаком Bombardier Learjet 60 з бортовим номером T7-ISH.